Jste zde: MŠ Rosnička |
MS Rosnicka > O Rosničce > Akce školky > Adventní čas

Adventní čas

Adventní čas v Rosničce.

U nás v Rosničce se pořád něco děje J, tak třeba nedávno za dětmi přijel Mikuláš s celou svoji družinou. Pár slziček sice ukáplo, ale jako obvykle všechny děti dostaly nadílku a čertíci nám nikoho neodnesli.

O pár dnů později jsme se potěšili krásným vystoupením dětského hudebního souboru Melodika ze ZUŠ Stodůlky. Poslechli jsme si řadu českých i zahraničních vánočních koled, vše s doprovodem novodobých i netradičních hudebních nástrojů. Nejlepší vizitkou byla zaujatá pozornost našich dětí a velmi příjemná atmosféra po celou dobu koncertu. Milá Melodiko, moc děkujeme J.

A aby toho nebylo málo, se naše děti účastnily i tradičního zdobení vánočních stromků. Při odpoledním vyhodnocení jsme obsadili krásné druhé místo, moc děkuji dětem a paní učitelce Vlastě Novotné.

Bc. Jitka Machurová, ředitelka školy.

Akce školky